Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

3 '2019
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla Architekta IV Śląska Konferencja RENOAKTYWATOR
IV Śląska Konferencja RENOAKTYWATOR13.03.2019 / środa

02 kwietnia 2019 r. w Katowicach w auli konferencyjnej Hotelu Monopol odbędzie się IV Śląska Konferencja RENOAKTYWATOR.

Wyniki XIII edycji konkursu o Nagrodę im. M. Nowickiego
Wyniki XIII edycji konkursu o Nagrodę im. M. Nowickiego28.02.2019 / czwartek

„Ekologia, zrównoważony rozwój, innowacyjność. Wyzwania architektury w XXI wieku” to hasło przewodnie XIII edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego oraz debaty z udziałem znaych polskich architektów, które miały miejsce 14 lutego 2019 roku podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA.

Rozstrzygnięcie konkursu „Drewno w Architekturze”
Rozstrzygnięcie konkursu „Drewno w Architekturze”26.02.2019 / wtorek

W dniu 15 listopada 2018 r. na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej odbyło się ogłoszenie wyników oraz gala wręczenia nagród w Ogólnopolskim konkursie na najlepszą magisterską pracę dyplomową „Drewno w Architekturze”, a także otwarcie wystawy pokonkursowej.

OKienna promocja Internorm – prześwietlamy ofertę
OKienna promocja Internorm – prześwietlamy ofertę05.02.2019 / wtorek

Dlaczego warto wymieniać okna w zimie, zamiast czekać na lato? Okazuje się, że zima to okres w pełni bezpieczny do drobnych robót budowlanych, a ponadto obfity w okazje. Ponadto znacznie mniej osób decyduje się na renowację domu o tej porze roku, dlatego czas oczekiwania na montaż okien jest znacznie krótszy. Postanowiliśmy sprawdzić, co w tym sezonie przygotował dla nas austriacki producent okien i drzwi Internorm.

Nowe kolory VEKA Spectral
Nowe kolory VEKA Spectral05.02.2019 / wtorek

Producent najwyższej jakości profili okiennych - firma VEKA, ma w swojej ofercie niespotykane dotąd ultramatowe wykończenie powierzchni profili z PVC.

 Lena Lighting S.A. oświetliła Centrum Misji Afrykańskich
Lena Lighting S.A. oświetliła Centrum Misji Afrykańskich05.02.2019 / wtorek

15 września 2018 roku miała miejsce niecodzienna uroczystość otwarcia i poświęcenia nowego Ośrodka Rekolekcyjno-Konferencyjnego - Centrum Misji Afrykańskich w Borzęcinie Dużym. Centrum Misji Afrykańskich to miejsce spotkań, rekolekcji i odpoczynku nie tylko dla wspólnot, osób duchownych, ale dla wszystkich, którzy szukają wyciszenia i duchowego wsparcia.

Roca One Day Design Challenge v2
Roca One Day Design Challenge v205.02.2019 / wtorek

Ekspresowy konkurs designu odbył się po raz drugi w Polsce skupiając prawie 160 młodych architektów i projektantów. Uczestnicy mieli tylko 7 godzin, aby zaprojektować toaletę w handlowym punkcie detalicznym. Projekt MOBIEGG autorstwa Wioletty Petyni I Aryny Mukha okazał się niezwyciężony i otrzymał I nagrodę.

Inspiracja do większego komfortu w domu
Inspiracja do większego komfortu w domu01.02.2019 / piątek

Inspirium, młoda polska marka, w roku 2019 zwraca uwagę na komfort. Dzięki nowym modelom sof z unikalnym wypełnieniem siedzisk, pragnie zainspirować wszystkich do stworzenia w salonie idealnej strefy wypoczynku.

Konkurs Muraspec rozstrzygnięty
Konkurs Muraspec rozstrzygnięty31.01.2019 / czwartek

24 stycznia, podczas targów 4 Design Days w Katowicach, ogłoszone zostały wyniki konkursu Muraspec "Ściana artystycznie zaprojektowana – tapeta kluczowym elementem biura, hotelu restauracji". Spośród 129 zgłoszonych projektów wyłoniono zwycięzcę oraz wyróżniono 7 prac. Nagrodę główną otrzymała Ewelina Cis za projekt ECHO.

Nowy wyciągany zestaw spłukujący do kuchni
Nowy wyciągany zestaw spłukujący do kuchni31.01.2019 / czwartek

Nowy wyciągany zestaw spłukujący marki Dornbracht łączy wyrafinowany design z profesjonalną funkcjonalnością.