Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
konkurs prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

1 '2017
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 Nowy shoowroom Kinnarps w ICE Kraków
Nowy shoowroom Kinnarps w ICE Kraków19.01.2017 / czwartek

Kinnarps otwiera nowy showroom w Centrum Konferencyjnym ICE Kraków. Przestrzeń ekspozycyjna została podzielona na trzy strefy: Lab, NextOffice oraz Coworking Garden. Wybór lokalizacji nowego showroomu był podyktowany dogodnym położeniem na mapie miasta, atrakcyjną architekturą oraz charakterem i przeznaczeniem budynku, w którym odbywa się wiele wydarzeń biznesowych i kulturalnych.

ZODIC – nowoczesny system oddymiania
ZODIC – nowoczesny system oddymiania19.01.2017 / czwartek

12 stycznia 2017 roku w hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się premiera nowoczesnych systemów oddymiania klatek schodowych typu ZODIC. To pierwsze systemy w Polsce, które spełniają nowe wytyczne CNBOP-PIB w zakresie zabezpieczenia klatek schodowych.

 NSG Group na targach ISE 2017 w Amsterdamie
NSG Group na targach ISE 2017 w Amsterdamie13.01.2017 / piątek

NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych na targach Integrated Systems Europe, które odbędą się w Amsterdamie, w dniach od 7 do 10 lutego 2017 r. ISE to jedna z najważniejszych imprez targowych na świecie poświęcona branży audiowizualnej i cyfrowym nośnikom informacyjnym.

Szkło marki Pilkington na Placu Zamkowym
Szkło marki Pilkington na Placu Zamkowym 13.01.2017 / piątek

Biurowiec Plac Zamkowy – Business with Heritage łączy tradycję z nowoczesnością, umiejętnie chowając współczesne rozwiązania techniczne za nawiązującą do otoczenia fasadą. Odpowiednio dobrane przeszklenia marki Pilkington doskonale wpisują się w prestiżową realizację estetyką i funkcjonalnością.

Jasne i ciepłe poddasze – jak dobierać szyby?
Jasne i ciepłe poddasze – jak dobierać szyby?13.01.2017 / piątek

Adaptacja poddaszy do celów mieszkalnych od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem osób budujących domy. Uzyskiwana dzięki temu dodatkowa przestrzeń użytkowa musi jednak być dobrze doświetlona światłem naturalnym. Jak optymalnie dobierać szyby do okien połaciowych by przez cały rok cieszyć się słońcem i ciepłem radzą eksperci Pilkington Polska.

 Jak ukryć telewizor w salonie?
Jak ukryć telewizor w salonie?13.01.2017 / piątek

Współczesne telewizory stają się coraz większe. Ekrany, których przekątna sięga 55 lub 60 cali potrafią zdominować wnętrze dużą, czarną płaszczyzną. Co jednak gdy chcemy cieszyć się nowoczesnym salonem bez przesadnego eksponowania telewizora? Sposób na to znalazła marka Pilkington wprowadzając na polski rynek lustro Pilkington MirroView™.

Markiza kasetowa typ K50 WAREMA
Markiza kasetowa typ K50 WAREMA13.01.2017 / piątek

Zapewnia niezawodną ochronę przeciwsłoneczną jednocześnie gwarantując przytulną i przewiewną atmosferę tarasu. Elegancka kaseta chroni materiał i ramiona przed zabrudzeniami i warunkami atmosferycznymi. Duży wybór kolorów stelaża i materiału z kolekcji „świat kolorów” pozwala na spełnienie życzeń nawet tych najbardziej wymagających.

Promocja prenumeraty
Promocja prenumeraty11.01.2017 / środa

Z okazji Nowego Roku Wydawnictwo RAM ogłasza promocję na prenumeratę miesięcznika "Architektura & Biznes" dla Czytelników, którzy chcieliby skorzystać po raz pierwszy z comiesięcznej subskrypcji naszego czasopisma.

Glasimo — szkło tradycyjne i nowoczesne
Glasimo — szkło tradycyjne i nowoczesne05.01.2017 / czwartek

Firma Glasimo łączy ze sobą rodzinne szklarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami obróbki szkła. Fundament firmy Glasimo poparty jest 25-letnim doświadczeniem w branży szklarskiej. Glasimo stawia na dynamiczny rozwój firmy, zaczynając od wykwalifikowanego personelu, kończąc na inwestycjach w najnowsze technologie, które pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Szkło lakierowane COLORIMO
Szkło lakierowane COLORIMO05.01.2017 / czwartek

Szkło lakierowane COLORIMO to szkło malowane naturalnymi farbami ekologicznymi. Szeroka gama kolorystyczna pozwala sprostać wszelkim gustom. Jako szkło bazowe może występować zarówno szkło typu float, ekstra białe jak i ornamenty, a co ważne we wszystkich grubościach. Szkłem bazowym może być także bezpieczne szkło hartowane.