Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

1 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 


III Śląska Konferencja Renoaktywator
III Śląska Konferencja Renoaktywator19.01.2018 / piątek

Po dwóch edycjach konferencji Renoaktywator poświęconych szeroko pojętej termomodernizacji i problemom w budownictwie spółdzielczym, kolejne spotkanie kierujemy w stronę renowacji i modernizacji kamienic oraz budynków zabytkowych. Taki będzie motyw przewodni i tytuł III Śląskiej Konferencji RENOAKTYWATOR, która odbędzie się 1 marca 2018 r. w stylowych wnętrzach Hotelu Monopol w Katowicach.

@TargiBUDMA
@TargiBUDMA18.01.2018 / czwartek

Wydarzenia architektoniczne Targów BUDMA 2018.

Jury International VELUX Award 2018
Jury International VELUX Award 201816.01.2018 / wtorek

Wśród jurorów VIII edycji międzynarodowego konkursu dla studentów architektury International VELUX Award znały się wielkie sławy. Prace będą oceniać tegoroczni laureaci architektonicznego Nobla czyli Pritzker Prize 2017 – Rafael Aranda, Carme Pigem i Ramon Vilalta z biura RCR Arquitectes oraz Li Hu, Rick Roy i Sasa Begovic. Już teraz warto się zarejestrować, aby otrzymywać materiały pomocne w przygotowaniu pracy konkursowej.

Hörmann na BUDMA 2018
Hörmann na BUDMA 201816.01.2018 / wtorek

Aż cztery nagrody zdobyła firma Hörmann w konkursie o Złoty Medal MTP w ramach targów BUDMA 2018. Złote Medale wręczone zostaną podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury, które potrwają w Poznaniu od 30 stycznia do 2 lutego.

Ekoaktywne płyty Laminam z systemem Hydrotect
Ekoaktywne płyty Laminam z systemem Hydrotect15.01.2018 / poniedziałek

Innowacyjne i jednocześnie proekologiczne rozwiązania we współczesnym budownictwie są na wagę złota. Marka Laminam idzie o krok dalej i oferuje płyty ze spieków kwarcowych, które dzięki powłoce Hydrotect nie tylko są przyjazne dla środowiska, lecz robią znacznie więcej – oczyszczają powietrze.

Sposób na niebanalną nawierzchnię
Sposób na niebanalną nawierzchnię15.01.2018 / poniedziałek

Linia Libet Decco Colormix to grupa produktów umożliwiających tworzenie kreatywnych kompozycji. Wchodzące w jej skład szlachetne kostki brukowe wyróżniają się oryginalnymi melanżami kolorystycznymi oraz zróżnicowanymi rozmiarami i kształtami. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom charakteryzują się też wysoką odpornością na wnikanie substancji, skrajne warunki atmosferyczne oraz aktywność biologiczną (wykwity).

Armstrong w nowej odsłonie on-line
Armstrong w nowej odsłonie on-line15.01.2018 / poniedziałek

Producent akustycznych sufitów podwieszanych odświeżył stronę www. Nowa strona zawiera jeszcze więcej galerii z inspiracjami ciekawych wnętrz, ale także wszystkie opisy i dane techniczne dotyczące całej oferty sufitów i systemów zawieszeń. Mocny akcent nowej strony firmowej Armstronga to także materiały związane ze zrównoważonym budownictwem, w tym praktyczne wskazówki jak sufity wpływają poziom ekologii w budynku i środowisku.

Sofa MIA – elegancja do domu i biura
Sofa MIA – elegancja do domu i biura11.01.2018 / czwartek

Komfortowa i stylowa sofa stanowi obowiązkowy element wyposażenia każdego salonu. Mebel ten niezwykle ważną rolę pełni również w gabinetach, recepcjach oraz biurach, zarówno domowych, jak i firmowych. Chcąc sprostać wymaganiom odbiorców prywatnych oraz biznesowych, marka Rosanero wprowadziła do swojej oferty nową sofę nazwie MIA – wyjątkowe połączenie elegancji z wygodą.

AiB na BUDMA 2018
AiB na BUDMA 201817.01.2018 / środa

Zapraszamy do udziału w XII edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego pt. „Inteligentna architektura odpowiedzialna za środowisko” oraz w FORUM ARCHITEKTURY podczas targów BUDMA 1 lutego 2018 roku w Poznaniu.

Konfigurator wzornictwa Gira
Konfigurator wzornictwa Gira04.01.2018 / czwartek

Za pomocą konfiguratora wzornictwa Gira różnorodne rodzaje ramek programów stylistycznych Gira można zestawiać według życzenia z różnymi urządzeniami asortymentu Gira. Do wyboru jest 10 programów stylistycznych, ponad 50 rodzajów ramek i liczne urządzenia podtynkowe w różnych kolorach i z różnych materiałów.