Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

4 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 


W szkołach i przedszkolach może być ciszej
W szkołach i przedszkolach może być ciszej24.04.2018 / wtorek

Obchodzony 25 kwietnia Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem to dobry moment, aby przypomnieć o skutkach, jakie niesie za sobą przebywanie w hałasie. Chwilę uwagi warto szczególnie poświęcić dzieciom, które w przedszkolach i szkołach są niejednokrotnie narażone na poziomy dźwięku przekraczające dopuszczalne normy.

Czysta przyjemność kąpieli z produktami SANPLAST SA
Czysta przyjemność kąpieli z produktami SANPLAST SA23.04.2018 / poniedziałek

Czyszczenie łazienki to zmora wielu osób. A gdyby tak, mieć w swojej łazience produkty, które pozwolą zapomnieć o plamach, zaciekach i zabrudzeniach? Utrzymanie w czystości wanien, umywalek, brodzików i kabin prysznicowych marki SANPLAST jest proste. W końcu to „czysta przyjemność”.

AQUABLADE – czysto, cicho, efektywnie
AQUABLADE – czysto, cicho, efektywnie22.04.2018 / niedziela

System AquaBlade opracowany przez firmę Ideal Standard to przełom w efektywności spłukiwania toalet oraz rewolucja w higienie misek w.c. To również nowy, wyższy poziom wzornictwa ceramiki sanitarnej.

Rolety zaciemniające Disney & VELUX Dobranoc
Rolety zaciemniające Disney & VELUX Dobranoc 22.04.2018 / niedziela

Od 26 marca br. na polskim rynku dostępne są nowe wzory rolet do okien dachowych przedstawiające wizerunki kultowych bohaterów bajek Disneya. Na nadrukach występują postaci z „Krainy Lodu”, „Aut” i „Kubusia Puchatka” pobudzające wyobraźnię dzieci do dobrej zabawy.

Certyfikat HOME ZONE dla JONIEC®
Certyfikat HOME ZONE dla JONIEC®21.04.2018 / sobota

Firma JONIEC®, producent ogrodzeń betonowych, po raz trzeci została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i Niezawodność. W roku 2018 nagrodzone zostało ogrodzenie łupane GORC®. Jury konkursu doceniło autorski produkt firmy JONIEC®, który od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Nowa seria armatury Vaia marki Dornbracht
Nowa seria armatury Vaia marki Dornbracht19.04.2018 / czwartek

Seria Vaia stanowi poszerzenie kanonu form marki Dornbracht o kolejny aspekt: inspirowaną wnętrzarskim trendem „Transitional Style” nową serię armatury klasy premium, którą wyróżnia elegancki, a zarazem progresywny design. W ten sposób Vaia wpisuje się doskonale zarówno w tradycyjną, jak i nowoczesną architekturę łazienkową, a jednocześnie pasuje do estetyki spod znaku Transitional Style, która łączy w sobie zróżnicowane stylistycznie elementy.

Konkurs: Miasto, architektura, ludzie
Konkurs: Miasto, architektura, ludzie19.04.2018 / czwartek

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy projekt o charakterze społecznym pod hasłem „Miasto, architektura, ludzie — Życie toczące się między budynkami”. Konkurs ma za zadanie poruszyć kwestie z pogranicza architektury, sztuki i życia codziennego.

Ruukki® Hyygge – styl i nowoczesność
Ruukki® Hyygge – styl i nowoczesność 16.04.2018 / poniedziałek

Ruukki, firma oferująca zaawansowane technologicznie rozwiązania dla budownictwa, wprowadza na rynek nowy produkt. Od 16 kwietnia 2018 roku swój debiut rynkowy ma płaska blachodachówka modułowa Ruukki® Hyygge.

MDO – targi nowych możliwości!
MDO – targi nowych możliwości!15.04.2018 / niedziela

Remontujesz mieszkanie? Budujesz dom? Urządzasz ogród? Takie pytania stawia organizator nowych targów, które już w kwietniu odbędą się w Gdańsku (21-22 kwietnia). Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród zaprezentowane zostaną rozwiązania z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz oraz ogrodnictwa.

Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii
Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii10.04.2018 / wtorek

Firma VELUX zaprasza studentów architektury do udziału w piętnastej edycji konkursu o staż w biurze architektonicznym firmy VELUX w Danii. Rekrutacja już ruszyła i potrwa do 27 maja 2018 roku.