Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

1 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaAiB na BUDMA 2018

17.01.2018 / środa

Zapraszamy do udziału już w XII edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego.

 

Inteligentna architektura nie oznacza architektury zdominowanej przez komputer. „Inteligentna architektura” to połączenie interdyscyplinarnej praktyki i technologii wynikające z kultury projektowania oraz odpowiedzialności — nie tylko za to, co zbudowane, ale też za środowisko naturalne, którego częścią jest człowiek. To rodzaj refleksji, odruch samoobrony, który nabiera coraz to większego znaczenia. Zawsze byli i będą zwolennicy i przeciwnicy ochrony środowiska. Konserwatyści patrzyli wstecz, powołując się na historię, a obóz progresywnie myślący otwarty był na proces społecznych przemian i rozwój! Podobnie jest teraz.

Inteligentna architektura ma na celu integrację wszystkich wymagań aby w wyniku kreatywnej pracy architekta powstał obiekt lub architektoniczna przestrzeń, które uczynią życie ludzkie lepszym, ciekawszym i wartościowym!

Aby ten cel osiągnąć, wszyscy specjaliści biorący udział w procesie kształtowania miast i projektowania budynków, muszą spojrzeć szerzej na problem, „wyjść” poza granice swoich dyscyplin!

Romuald Loegler

  REGULAMIN i WARUNKI KONKURSU

 


 

 

 

 

 

Materiał ilustracyjny zgłaszanego projektu oprócz formy wyszczególnionej w Warunkach konkursu można dodatkowo przesłać w formie cyfrowej za pomocą serwisów Wetransfer, Dropbox lub analogicznych systemów transferu plików na adres konkurs@architekturaibiznes.com.pl.« powrót