Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
konkurs prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

3 '2017

Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaMiasta dla ludzi

09.01.2017 / poniedziałek

Książka Jana Gehla „Miasta dla ludzi” (Cities for People), ukazała się nakładem naszego wydawnictwa, to jedno z najważniejszych źródeł wiedzy, do jakich odnoszą się współcześni projektanci, planiści i władze miejskie na całym świecie. Jan Gehl, duński architekt i urbanista, nie tylko pisze o tym, jak sprawić, by wielkie miasta stały się przyjazne dla ludzi.


Jest także autorem strategii urbanistycznych, które zostały wcielone w życie w kilkudziesięciu metropoliach w skali całego globu, między innymi w: Kopenhadze, Sztokholmie, Rotterdamie, Londynie, Ammanie, Londynie, Melbourne, Sydney, San Francisco czy Nowym Jorku. Jego idee stają sie także coraz bardziej znane w Polsce. Każda wizyta Jana Gehla w naszym kraju jest wielkim wydarzeniem, które za każdym razem przyciąga rzesze odbiorców.

 


 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników, pragniemy poinformować, że prowadzimy przedsprzedaż drugiego wydania książki Jana Gehla pt. „Miasta dla ludzi”, której dodruk ukaże się w kwietniu 2017 roku.


Cena detaliczna książki — 89 zł.
Cena w subskrypcji — 70 zł.

Dodatkowo subskrybenci nie ponoszą kosztów przesyłki oraz mają pewność dostawy w pierwszej kolejności.

Przedsprzedaż trwa do 27 lutego 2017 roku.

 

Zamówienia dla subskrybentów prosimy składać pod adresem e-mail

m.bak@architekturaibiznes.com.pl

 « powrót