Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

2 '2019


Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla Architekta OKienna promocja Internorm – prześwietlamy ofertę
OKienna promocja Internorm – prześwietlamy ofertę05.02.2019 / wtorek

Dlaczego warto wymieniać okna w zimie, zamiast czekać na lato? Okazuje się, że zima to okres w pełni bezpieczny do drobnych robót budowlanych, a ponadto obfity w okazje. Ponadto znacznie mniej osób decyduje się na renowację domu o tej porze roku, dlatego czas oczekiwania na montaż okien jest znacznie krótszy. Postanowiliśmy sprawdzić, co w tym sezonie przygotował dla nas austriacki producent okien i drzwi Internorm.

Nowe kolory VEKA Spectral
Nowe kolory VEKA Spectral05.02.2019 / wtorek

Producent najwyższej jakości profili okiennych - firma VEKA, ma w swojej ofercie niespotykane dotąd ultramatowe wykończenie powierzchni profili z PVC.

 Lena Lighting S.A. oświetliła Centrum Misji Afrykańskich
Lena Lighting S.A. oświetliła Centrum Misji Afrykańskich05.02.2019 / wtorek

15 września 2018 roku miała miejsce niecodzienna uroczystość otwarcia i poświęcenia nowego Ośrodka Rekolekcyjno-Konferencyjnego - Centrum Misji Afrykańskich w Borzęcinie Dużym. Centrum Misji Afrykańskich to miejsce spotkań, rekolekcji i odpoczynku nie tylko dla wspólnot, osób duchownych, ale dla wszystkich, którzy szukają wyciszenia i duchowego wsparcia.

Roca One Day Design Challenge v2
Roca One Day Design Challenge v205.02.2019 / wtorek

Ekspresowy konkurs designu odbył się po raz drugi w Polsce skupiając prawie 160 młodych architektów i projektantów. Uczestnicy mieli tylko 7 godzin, aby zaprojektować toaletę w handlowym punkcie detalicznym. Projekt MOBIEGG autorstwa Wioletty Petyni I Aryny Mukha okazał się niezwyciężony i otrzymał I nagrodę.

Inspiracja do większego komfortu w domu
Inspiracja do większego komfortu w domu01.02.2019 / piątek

Inspirium, młoda polska marka, w roku 2019 zwraca uwagę na komfort. Dzięki nowym modelom sof z unikalnym wypełnieniem siedzisk, pragnie zainspirować wszystkich do stworzenia w salonie idealnej strefy wypoczynku.

Konkurs Muraspec rozstrzygnięty
Konkurs Muraspec rozstrzygnięty31.01.2019 / czwartek

24 stycznia, podczas targów 4 Design Days w Katowicach, ogłoszone zostały wyniki konkursu Muraspec "Ściana artystycznie zaprojektowana – tapeta kluczowym elementem biura, hotelu restauracji". Spośród 129 zgłoszonych projektów wyłoniono zwycięzcę oraz wyróżniono 7 prac. Nagrodę główną otrzymała Ewelina Cis za projekt ECHO.

Nowy wyciągany zestaw spłukujący do kuchni
Nowy wyciągany zestaw spłukujący do kuchni31.01.2019 / czwartek

Nowy wyciągany zestaw spłukujący marki Dornbracht łączy wyrafinowany design z profesjonalną funkcjonalnością.

Kuchnie na medal
Kuchnie na medal31.01.2019 / czwartek

Wszyscy pragniemy, aby przestrzenie, w których mieszkamy, były piękne oraz dostosowane do naszych potrzeb. Kuchnia to miejsce wyjątkowe, gdzie łączymy żywioły, mieszamy składniki, wykorzystujemy funkcje i programy wyposażenia. Nowoczesne sprzęty oferują coraz więcej możliwości, które doceniają nie tylko użytkownicy - najlepiej zaprojektowane produkty zdobywają prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Dzięki nim możemy stworzyć kuchnię na medal – dosłownie!

Mieczysław Joniec -  OSOBOWOŚĆ ROKU 2018
Mieczysław Joniec - OSOBOWOŚĆ ROKU 201831.01.2019 / czwartek

Mieczysław Joniec, właściciel firmy JONIEC®, przedsiębiorca, społecznik, sportowiec amator i animator sportu, został nominowany w plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 w kategorii BIZNES.

Strefa kreatywności z Sigma Memo Paint
Strefa kreatywności z Sigma Memo Paint 31.01.2019 / czwartek

Przestrzeń do kreatywnej pracy lub zabawy typowa dla biura, szkoły, pracowni, czy pokoju dziecka, to niekończące się źródło inspiracji i pomysłów. Możliwość zamiany dowolnej powierzchni w pole do beztroskiego pisania flamastrami to już nie magia a prosta w wykonaniu aranżacja, którą z powodzeniem umożliwia farba tablicowa Memo Paint.