Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

2 '2019


Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaAiB na BUDMA 2015

26.03.2015 / czwartek

 
Wydawca miesięcznika „Architektura & Biznes” wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi kolejny już raz organizuje podczas targów BUDMA w Poznaniu dwa wydarzenia architektoniczne pod hasłem „Materiał w Architekturze – Nowe Podejście”.


Oba wydarzenia (forum i prezentacja wyników konkursu) odbędą się 12 marca 2015r. w ramach projektu specjalnego targów pt. "Strada di Architettura":

1. FORUM ARCHITEKTURY
pod hasłem „ MATERIAŁ- NOWE PODEJŚCIE" będzie zwieńczeniem Strada di architettura, ścieżki tematycznej dla architektów i projektantów,które odbędzie się w trzecim dniu Targów.
Podczas tego spotkania chcielibyśmy pobudzić dyskusję nad nowym podejściem do do wykorzystania materiału jako potrzeby innowacji i efektu zmienności w poglądach na przemiany estetycznych kanonów w architekturze i technologicznym rozwoju w przemyśle. Dyskusję chcemy wzbogacić udziałem panelistów z różnych dziedzin związanych z architekturą i architekturą wnętrz!

2. IX EDYCJA KONKURSU O NAGRODĘ IM. MACIEJA NOWICKIEGO
jako kontynuacja głównej myśli przewodniej konkursu z lat poprzednich – architektura innowacyjna. „Architektura od Zewnątrz i Wewnątrz- innowacyjne użycie materiału”.

 

 

 

regulamin, warunki, kontakt z biurem organizatora

 

    regulamin i warunki konkursu   

 

osoba kontaktowa

Marta Bąk
tel: 12 632-34-02
email: 
m.bak@architekturaibiznes.com.pl

 

 

 « powrót