Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

3 '2019Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaRocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA

Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA

PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA DO ON-LINE EDYCJI 2018/2019 ROCZNIKA!


Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje produkty i technologie dotarły do większości polskich architektów, zaprezentuj się w naszym kompendium Produkty Dla Architekta 2018.


kontakt w sprawie publikacji:

Szef działu PROMOCJA i REKLAMA A&B
Renata KIEPURA
r.kiepura@architekturaibiznes.com.pl
mobile: 601 40 25 11

 


 

 

Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA to jedyny na polskim rynku katalog wszystkich materiałów i produktów wykorzystywanych przez architektów i projektantów do tworzenia architektury.

Tradycyjna drukowana wersja, z rozbudowanymi alfabetycznymi i branżowymi spisami treści pozwala w szybki sposób dotrzeć do poszukiwanej informacji, produktu czy też technologii. Ukazuje się na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku. Charakterystyczny, przejrzysty układ graficzny prezentacji (2-stronicowych), pozbawiony reklamowej krzykliwości i agresywności znajduje uznanie wśród naszych Czytelników.

Pomysł jego stworzenia okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”, co podkreślają to nie tylko sprzedaż, stale rosnąca liczba firm zainteresowanych pojawianiem się na jego łamach, ale i pozytywne opinie samych Czytelników — architektów, projektantów, inwestorów. Alternatywą wersji drukowanej rocznika jest portal www.produktydlaarchitekta.pl


UWAGA! Zamieszczenie prezentacji Firmy w jednym z naszych dodatków tematycznych w danym roku kalendarzowym, upoważnia Firmę do zamieszczenia reklamy na preferencyjnych warunkach w kolejnej, drukowanej edycji rocznika PRODUKTY DLA ARCHITEKTA. Wówczas koszt prezentacji Firmy (rozkładówka, 2 strony A4 kolor) wyniesie tylko 1 500 zł netto.

 


 

edycja 2018/2019

zamów

 

 

 

edycja 2017

 

 

 

edycja 2016

 

 

 

edycja 2015

 

 

 

edycja 2014

 

 

 

edycja 2013

 

 

edycja 2011

 


edycja 2010

 

poprzednie edycje